Napísali o nás

Veronika 13.10.2022

Let 13.10.22 z Popradu,nádherný zážitok, vrelo odporúčam. Veľká vďaka sympatickému a milému pilotovi Matejovi za krásny let a pekne pristátie a firme Balonom želám veľa šťastných zákazníkov.

Monika 10.10.2022

Let som dostala ako darček, bol to super darček! Ďakujeme za krásny zážitok vidieť svet z vtáčej perspektívy! Skvelí kolektív, zostanú krásne spomienky ❤️ odporúčam!

 Michaela 5.10.2022

 Bol to úplne úžasný zážitok. Štartovali sme s našej dedinky vzlet aj pristátie úplne na jednotku. Určite si to veľmi radi zopakujeme znova ÚŽASNÉÉÉÉÉÉ. Na 1000% odporúčam.

 Jakub 4.10.2022

 Všetko bolo perfektné, od začiatku až po koniec! Užili sme si krásný zážitok a urcite si to v budúcnosti chceme zopakovať. Doporučujeme každému.

 Nikola 30.9.2022

 EN: We had the best family evening flying in Turiec region in autumn ! Very professional team, we felt comfortable & very well taken care of the whole time. Pilot Matej answered all of our questions and was a great companion. Thank you, we will be back!❤️

——————————————————————

SK: Zažili sme najkrajší rodinný večerný let v regióne Turiec na jeseň! Veľmi profesionálny tím, cítili sme sa pohodlne a po celý čas bolo o nás veľmi dobre postarané. Pilot Matej odpovedal na všetky naše otázky a bol skvelým spoločníkom. Ďakujeme, vrátime sa! ❤️

 Barbara 23.9.2022

 EN: Best Ballon Team ever – highly recommend.thank you for this extraordinary experience.

——————————————————————

SK: Najlepší Ballon Team vôbec – vrelo odporúčam. Ďakujeme za tento nevšedný zážitok.

 Lenka 18.9.2022

 Bolo super, milí ľudia… úžasný zážitok, aj krsty na baronov a barónky. Dobré vínko k tomu.

 Milan 6.9.2022

 Nádherný zážitok. Let balónom predčil všetky naše očakávania. Vrelo odporúčam každému čo sa nebojí výšok. Pán Matej je veľmi sympatický a erudovaný pilot. S asistujúcim Dankom tvoria zohratý team, ktorý vie čo robí. Určite si to radi zopakujeme. Ďakujeme a prajeme ešte veľa zážitkov s lietania.

 Anna 13.9.2022

 Maximálna spokojnosť. Úžasní a milí ľudia, pristátie na 1*. Určite odporúčim každému a určite poletime znova s Vami. Ďakujeme za super krásny zážitok.

 Martin 5.9.2022

 Barónka Linda a barón Martin ďakujú za neopakovateľný zážitok z profi preletu Karpát. Krásne počasie nasadilo letu korunu. Pristátie primerane dobrodružné ale šťastné.

 Irena 4.9.2022

 Bol to super zážitok. Personál – balónvedúci, zodpovedný, príjemný, jednoducho výborný. Odporúčam každému vidieť krásne Slovensko z koša balóna.

 Eva 4.9.2022

 Ďakujeme veľmi pekne za krásny zážitok. Leteli sme kúsok od nášho domu tak sme videli viac ako sme čakali. Úžasný pán obsluhujúci balón. A aj jeho celá partia ako na prípravu vzletu tak i po pristávaní. No a pristávanie veľmi príjemne a fakt klobúk dole. Odporúčam!

Barónka Katuška a Barón Andrej 15.1.2022
Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok!
Chalani, viete čo robíte, robíte to fantasticky. Manžel sa bojí výšok, ale pri tej výbornej organizácií, nádherných výhľadom a pozemku zadarmo :)) Pristátie bolo správne adrenalínové. Čerešničkou bol krstný list vzduchoplavca. Ďakujeme.

Lenka Cisková 19.6.2021
Chceme sa Vám poďakovať za parádny zážitok. Let bol skvelý, pilot milý a šikovný, chalani s ním tiež. Naozaj sme si to vychutnali. Až nám je ľúto, že to máme za sebou a nemáme sa na čo tešiť. Tak možno ešte niekedy nabudúce.
S pozdravom 3 generácie rodiny Ciskovcov

Pavol Barabáš 31.3.2020
„Musíš to skúsiť !“ volal mi hneď po prelete cez Tatry nadšený chatár Tomáš Petrík z Chaty pri Zelenom plese. ,,Je to úžasný zážitok. Leteli sme ponad Vysokú, Galériu Ganku, Belianské Tatry. Musíš to skúsiť !“opakoval so vzrušením v hlase. On dostal let ako narodeninový darček. Hneď som teda volal na Balonom.sk. ,,V nedeľu letíš !“- bola stručná odpoveď. A tak som sa zrazu vznášal vysoko nad zasneženou Javorovou dolinou. Balón sa potichu kĺzal k hlavnému hrebeňu Tatier. Preleteli sme ho 300 metrov ponad Gerlach. A pocit ? Úžasný pokoj. Niečo ťažko opísateľné, ale príjemné. Zážitok, za ktorým vám je ľúto, že už skončil… Kedy opäť ?

Igor 4.8.2019
Skvelý zážitok. Leteli sme 1.8.2019 , štart z Hornej Lehoty na Orave pristátie v Liptovskom Trnovci so super výhľadom na Liptovsku Maru. Nádherné výhľady na krajinu a hory pri západe slnka, trochu adrenalínu pri pristátí, skratka nezabudnuteľný zážitok. Týmto ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup. Odporúčame všetkým, ak co i len trochu uvažujete nad letom choďte do toho, nebudete banovať.

Miloš 23.1.2019
Prelet ponad Vysoké Tatry bol úplne TOP. Krásne výhľady, bezproblémový let, hladké pristátie a dobrá spoločnosť. Chalani vedia, čo robia a baví ich to. Ďakujeme za super zážitok!

Stefanikova Eva 20.1.2019
Leteli sme 19.1.2019 ponad Tatry a bolo to uzasne. Vystúpali sme az do výšky 3.800 m, bolo tam ticho a klud, počiatočný strach sa stratil a my sme si užívali len let a krasne výhľady. Určite odporúčame všetkým ktorí poznajú Tatry, uvidia ich z inej, neznámej perspektívy a ocenia aké su mohutne a rozmanité. Mali sme skvelého pilota Mata a ďakujeme mu za krasny let, bezpečne pristátie v Slovenskej Vsi a zopár fajn poharikov. Majiteľ firmy bol aj šofér aj pomoc pri pristávaní, balení …klobúk dole. Želáme nech sa firme Balónom darí a robí radosť mnohym z nas.
Eva a Peter z Bratislavy

Zuzana 20.8.2018
V sobotu 18.08.2018 som zažila krásny západ slnka . Bol to neskutočný zážitok, príjemný let, usmiaty pilot a ľudia okolo. Ďak

ujem

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

tatrybalonom.sk